FG-Tech Usługi Wyburzenia i Kucia

Oferujemy wykonanie wszelkich usług związanych z wyburzaniem oraz kuciem betonu.

Wykonujemy wyburzenia oraz częściowe demontaże wszelkiego rodzaju obiektów. Wyburzamy fundamenty, ściany oraz całe obiekty. Przygotowujemy również dowolne obiekty do przebudowy. Nasze doświadczenie oraz profesjonalny park maszynowy pozwala na zaoferowanie Państwu, najwyższej jakości usługi wyburzania i kucia betonu.

W zależności od potrzeb oraz specyfiki obiektu i otoczenia, prowadzone przez naszą firmę rozbiórki wykonujemy zarówno metodą maszynową, jak i ręczną. Prace wykonujemy więc z przestrzeganiem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa oraz z dbałością o nienaruszenie konstrukcji obiektu. Przy tego typu pracach bardzo ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo sąsiednich obiektów oraz uprzątnięcie gruzu oraz wszelkich odpadów po skończonej pracy.

Biorąc pod uwagę wytrzymałość betonu, usługa kucia betonu wymaga doświadczenia i użycia profesjonalnego sprzętu, odpowiednio dobranego do zleconego zadania i celu jaki mamy osiągnąć.

Prace związane z kuciem ścian, kuciem w betonie, skuwaniem betonu wykonujemy za pomocą profesjonalnych urządzeń z naszego parku maszynowego. Nasi pracownicy natomiast posiadają niezbędne uprawnienia i doświadczenie.

prace wyburzeniowe
Wycinanie stropów
prace adaptacyjne
Previous slide
Next slide