Cięcie betonu, wiercenie w betonie Toruń

technika diamentowa

Zajmujemy się cięciem i wierceniem w betonie i cegle w Toruniu i okolicach. Gwarantujemy wysoką precyzję działania i szeroki zakres prac, które możemy wykonać. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, które zapewniają satysfakcjonujący efekt każdej usługi cięcia i wiercenia.

Cięcie betonu przy użyciu tarcz diamentowych o dużych średnicach pozwala wykonywać takie prace bardzo szybko i dokładnie. Otwory nie wymagają późniejszej obróbki, ponieważ ich krawędzie są bardzo precyzyjnie wykończone. Tniemy stropy, posadzki, belki, ściany i wszelkie inne konstrukcje – także żelbetowe.

Wiercenie w betonie i cegle wykonujemy w technologii na mokro i na sucho – w szerokim zakresie średnic. Nowoczesny sprzęt redukuje hałas powstający podczas wykonywania takich prac i pozwala na ich szybkie i sprawne przeprowadzenie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy do klientów w okolic Torunia i nie tylko.

Nasze atuty :

 • 16 lat doświadczenia
 • kompleksowa obsługa zleceń
 • nowoczesny sprzęt
 • terminowość i dyspozycyjność

Cięcie betonu - nasze usługi

Cięcie techniką diamentową jest niezastąpione podczas prac konstrukcyjnych z wykorzystaniem betonu i żelbetu. Stosujemy tarcze o dużych średnicach, dlatego cięcia wykonujemy szybko, sprawnie i z maksymalną dokładnością. Oferujemy:
 • wycinanie otworów drzwiowych, okiennych, wentylacyjnych,
 • precyzyjne usuwanie futryn (również w blokach z wielkiej płyty),
 • szybki demontaż stropów,
 • demontaż posadzek,
 • kucie betonu,
 • wiercenie w betonie i wielu innych materiałach budowlanych,
 • cięcie belek,
 • cięcie posadzek w celu poprowadzenia nowych instalacji.
Wiercenie otworów w posadzce
Zajmujemy się również demontażem stropodachów i wycinaniem otworów pod windy. Działamy szybko i zawsze zgodnie z wytyczonymi liniami. Cięcie betonu przy użyciu tarcz diamentowych pozwala uzyskać idealną precyzję – niezbędną w pracach budowlanych, konstrukcyjnych i remontowych. Szukasz specjalistów od cięcia betonu w Toruniu lub okolicach? Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Klienci, dla których pracujemy:

Polecamy również:

freon logo

Profesjonalny montaż klimatyzacji.

klimatyzacja

Wiercenie w betonie

wiercenie otworów w betonie

Wiercimy w betonie w technologii na mokro w zakresie średnic od fi 8 do fi 600 oraz na sucho do fi 200. Możesz nam zlecić wykonanie przewiertu o dowolnej głębokości i pod dowolnym kątem. Nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy, poradzi sobie z każdym rodzajem konstrukcji.

Wiercenie w betonie lub innym materiale to usługa, która jest niezbędna, jeśli planujesz:

 • wykonać wentylację,
 • poprowadzić instalację,
 • stworzyć przepusty.
Zlecając ją naszemu zespołowi, masz pewność, że zostanie przeprowadzona z maksymalną dokładnością.
Podczas wiercenia w betonie nie ma ryzyka powstawania wstrząsów, dlatego jest ono w pełni bezpieczne i nie zagraża stabilności budynku. 

Zminimalizowany jest także hałas, dlatego prowadzone prace nie są uciążliwe dla otoczenia.

Co jeszcze oferujemy

Wiercenie i cięcie w betonie to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom z Torunia i okolic. Zlecisz nam także wykonanie wyburzenia lub częściowy demontaż obiektu. Możemy usunąć fundamenty, ściany lub rozebrać cały budynek – w zależności od tego, czego potrzebujesz.

Wykorzystujemy do tego nowoczesne maszyny do kucia w betonie, który zawsze dobieramy do zleconego zadania i celu, jaki mamy osiągnąć. Wykonujemy także usługi w cegle oraz wszystkich innych materiałach budowlanych.

Pracujemy przy użyciu metod ręcznych i maszynowych. Mamy wszystkie niezbędne pozwolenia do wykonywania takich robót, dlatego masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami.

 

Demontaż szychtu windowego
Podczas prac wyburzeniowych najważniejsze jest zadbanie o bezpieczeństwo zarówno samego obiektu, jak i osób znajdujących się w pobliżu. Dlatego każdą usługę wykonujemy, przestrzegając wszelkich zasad BHP, a także dbamy o to, aby nie naruszyć konstrukcji budynku, która ma pozostać na miejscu. Nie musisz także obawiać się o bałagan pozostały w miejscu rozbiórki. Usuniemy gruz i odpady po skończonej pracy.

Skorzystasz u nas także z wynajmu sprzętu budowlanego.

Nie tylko Toruń – nasz zasięg

Działamy nie tylko w okolicach Torunia, ale także w innych miejscowościach. Ofertę kierujemy do klientów z Bydgoszczy, Łodzi, Gdańska i wielu innych regionów Polski.

Chcesz zlecić usługę kucia, wiercenia lub cięcia w betonie? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Przygotujemy dla Ciebie wycenę i ustalimy dogodny termin realizacji.

Zapraszamy

Cięcie i wiercenie w betonie i cegle to zadanie, które warto powierzyć specjalistom. Zlecając nam takie usługi, masz pewność, że zostaną wykonane z maksymalną dokładnością i zgodnie ze sztuką. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt o zróżnicowanych parametrach. W połączeniu z naszą szeroką wiedzą branżową i bogatym doświadczeniem stanowi to gwarancję takiego efektu, jakiego oczekujesz.

Potrzebujesz wyburzenia lub wykonania otworów w betonie? Zleć to zadanie ekspertom, którzy zajmują się takimi pracami już od ponad 16 lat i mają w swoim portfolio setki zrealizowanych usług tego typu.