Cięcie betonu, wiercenie w betonie Bydgoszcz

technika diamentowa

Szukasz specjalistów, którzy zajmują się precyzyjnym cięciem i wierceniem w betonie, cegle i innych materiałach? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług. Zajmujemy się profesjonalną obróbką materiałów budowlanych. Tniemy, wiercimy i kujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi zapewniających maksymalną precyzję, niski poziom hałasu i efekty, które nie wymagają dodatkowych poprawek.

Ofertę kierujemy do klientów z Bydgoszczy, ale także z wielu innych regionów naszego kraju. Jeśli zależy Ci na tym, aby praca została wykonana szybko, a jednocześnie zgodnie z założonym projektem, technika cięcia betonu metodą diamentową jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

Nasze atuty :

 • 16 lat doświadczenia
 • kompleksowa obsługa zleceń
 • nowoczesny sprzęt
 • terminowość i dyspozycyjność

Cięcie betonu i cegły - nasza oferta

Zajmujemy się cięciem w betonie i cegle z wykorzystaniem tarcz diamentowych. Są to narzędzia, które bardzo dobrze radzą sobie z takimi materiałami, ponieważ zapewniają bardzo wysoką dokładność. Wykonane otwory nie wymagają dodatkowych poprawek – ich krawędzie są idealnie równe i gładkie.

Cięcie cegły i betonu to usługa, która może być potrzebna, jeśli jest konieczne:

 • wykonanie otworu pod drzwi, okna, windę,
 • usunięcie futryn w obiekcie z wielkiej płyty,
 • cięcie belek,
 • demontaż posadzek,
 • kucie betonu,
 • wiercenie w betonie i wielu innych materiałach budowlanych,
 • demontaż stropu.
cięcie posadzek technika diamentowa
Cięcie tarczami diamentowymi może być prowadzone w cegle, betonie i żelbecie. Są to wszechstronne narzędzia, który przy odpowiednim i profesjonalnym zastosowaniu można wykorzystać w wielu różnych pracach.

Klienci, dla których pracujemy:

Polecamy również:

freon logo

Profesjonalny montaż klimatyzacji.

klimatyzacja

Wiercenie w betonie

wiercenie otworów w betonie
Wiercenie w betonie wykonujemy w technologii na mokro, która pozwala uzyskać najlepsze rezultaty. Dysponujemy szerokim zakresem narzędzi, dlatego w tej technice możemy wykonać nawierty o średnicy od fi 8 do fi 600. Jeśli jest konieczność zastosowania innego sposobu obróbki, stosujemy metodę na sucho. W tym przypadku średnica może dochodzić do fi 200.

Usługi wiercenia w betonie i cegle są niezbędne, jeśli planujesz wykonać:

 • przewody wentylacyjne,
 • przepusty,
 • kanały pod instalację.
W połączeniu z cięciem betonu i cegły dają możliwość szybkiego i sprawnego przeprowadzenia koniecznych działań w ramach remontu, przebudowy czy rozbudowy.

W każdej z technik wiercenia w betonie możemy pracować na dowolną głębokość i pod każdym kątem. Gwarantujemy wysoką precyzję oraz brak wstrząsów. Jest to niezwykle istotne, aby uniknąć zagrożenia dla konstrukcji budynku.

Zaletą usług wiercenia w betonie jest także niższy poziom hałasu, który generują wykorzystywane urządzenia. Dzięki temu wiercenie w betonie nie stanowi uciążliwości dla osób, które znajdują się w pobliżu, na przykład pracują w budynku, który jest remontowany.

Kucie betonu i nie tylko

Cięcie w betonie oraz wiercenie na sucho i mokro nie są jedynymi usługami, z jakich mogą skorzystać klienci z Bydgoszczy i innych miejscowości. Oferujemy także wyburzenia i demontaż budynków. Przeprowadzamy je przy użyciu metod ręcznych i maszynowych.

Mamy stosowne uprawnienia do wykonywania takich prac, dlatego masz pewność, że będą one w pełni bezpieczne dla otoczenia obiektu, a także dla jego konstrukcji. Częściowy demontaż związany z kuciem betonu, cegły i innych materiałów budowlanych wymaga zapewnienia stabilności części budynku, która nie jest poddawana rozbiórce. 

Dbamy o to, by konstrukcja nie została naruszona, a zakres prac wyburzeniowych obejmował wyłącznie wybrany fragment.

wyburzony bok budynku
Klienci z Bydgoszczy mogą również wypożyczyć u nas wysokiej klasy sprzęt budowlany. To bardzo korzystna opcja, szczególnie jeśli potrzebują go jedynie na krótki czas. Nie muszą kupować go na własność – wypożyczenie jest znacznie bardziej opłacalne.

W naszej flocie znajdują się obecnie uniwersalne ładowarki, niezbędne podczas transportu różnego typu materiałów.

Nie tylko Bydgoszcz – gdzie pracujemy

Ofertę kierujemy do klientów z Bydgoszczy, Torunia i okolic, ale nie ograniczamy swojej działalności wyłącznie do województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy także w Gdańsku, Łodzi i wielu innych miejscowościach.

Jeśli szukasz godnych zaufania specjalistów w dziedzinie cięcia, wiercenia i kucia cegły i betonu, wyburzania i demontażu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Zapraszamy do współpracy

Prace związane z obróbką stropów, ścian czy posadzek wymagają profesjonalnego podejście i zastosowania wysokiej jakości sprzętu. Warto powierzać je ekspertom, którzy są w stanie zapewnić ich pełną precyzję i zgodność z projektem.

Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy efekt na miarę Twoich oczekiwań.