FG-Tech Usługi Cięcia i Wiercenia Betonu

Wykonujemy usługi w zakresie cięcia betonu o dowolnej grubości -tniemy ściany, stropy, posadzki, belki i wszelkiego typu konstrukcje żelbetowe. Wykonujemy usługi demontażu stropo- dachów -tniemy otwory pod okna, drzwi, windy. Usuwamy futryny z okresu wielkiej płyty.

Technika cięcia betonu jest wykorzystywana przy pracach na konstrukcjach betonowych i żelbetonowych. Dzięki wykorzystaniu tarcz diamentowych o dużych średnicach cięcia mogą być prowadzone bardzo szybko i precyzyjnie, zgodnie z wytyczonymi liniami. Co istotne otwory powstałe przy cięciu tarczami diamentowymi nie wymagają późniejszej obróbki. W ten sposób, w konstrukcjach betonowych i żelbetonowych wycinane są otwory drzwiowe, okienne czy też wentylacyjne. Stosowane przez nas techniki cięcia betonu umożliwiają również precyzyjne usuwanie futryn oraz szybki demontaż stropów. Cięcia posadzek są natomiast stosowane w przypadku nowego przeznaczenia danej powierzchni lub w przypadku konieczności poprowadzenia np. nowych instalacji.

Zajmujemy się również wierceniem betonu w technologii na mokro w zakresie średnic od fi 8 do fi 600 na dowolna głębokość, grubość pod każdym kątem – w technologii na sucho do średnicy fi 200. Stosowane przez nas techniki wiercenia betonu gwarantują przede wszystkim wysoką precyzję oraz dokładność. Brak wstrząsów wyklucza zagrożenia dla konstrukcji budynków a nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez nas do wiercenia otworów w betonie organiczna do minimum hałas powstały podczas prac. Usługa wiercenia otworów w betonie wykorzystywana jest najczęściej przy konieczności wykonania wszelkiego typu instalacji, przepustów czy wentylacji.

Dodatkowo, na życzenie klienta możemy usunąć powstały gruz i wywieźć go z placu budowy.

 

Wycinanie stropów
Wiercenie na dowolną głębokość
Cięcie posadzek
Previous slide
Next slide