Wyburzenia, wiercenie w betonie Gdańsk

technika diamentowa

Oferujemy usługi cięcia, wiercenia i kucia w betonie, cegle i innych materiałach na terenie Gdańska i okolic, a także w innych lokalizacjach. Wykorzystujemy technikę diamentową, która pozwala uzyskać bardzo wysoką precyzję obróbki betonu. Wykonane cięcia i nawierty nie wymagają późniejszych poprawek, ponieważ ich krawędzie są gładkie i idealnie zgodne z założeniami projektu.

Nasza oferta obejmuje także wyburzenia przy użyciu metod ręcznych i maszynowych oraz kucie w betonie. Mamy niezbędne pozwolenia oraz duży wybór narzędzi o różnych parametrach, które możemy dopasować do specyfiki wykonywanego zadania.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z Gdańska, dla których liczy się przede wszystkim szybkość realizacji przy zachowaniu maksymalnej precyzji cięcia i wiercenia. Zapewniamy także niski poziom hałasu (w porównaniu ze standardowymi metodami obróbki betonu) oraz pozostawienie miejsca pracy w czystości i porządku.

Skontaktuj się z nami, aby zamówić usługę cięcia i wiercenia w betonie lub aby dowiedzieć się więcej.

Nasze atuty :

 • 16 lat doświadczenia
 • kompleksowa obsługa zleceń
 • nowoczesny sprzęt
 • terminowość i dyspozycyjność

Technika diamentowa – nasza oferta

Technika diamentowa zrewolucjonizowała branżę obróbki betonu. Cięcie i wiercenie tego materiału może być dzięki niej wykonywane z nieosiągalną dotąd precyzją. Daje również wiele innych korzyści, które ułatwiają i przyspieszają realizację zadania. Nie wpływają także negatywnie na konstrukcję budynku, w którym prowadzone są prace.

Oferujemy usługi wiercenia i cięcia w betonie przy użyciu techniki diamentowej. Stosujemy tarcze o dużych średnicach, dzięki którym możemy pracować szybko i bez ryzyka utraty precyzji. Ważną zaletą tej metody jest to, że wykonane otwory nie wymagają późniejszej obróbki. Ich krawędzie są bowiem od razu idealnie gładkie i wyrównane. To sprawia, że cięcie i wiercenie w betonie, które nam zlecisz, może być ukończone szybciej niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod.
cięcie posadzek technika diamentowa

Klienci, dla których pracujemy:

Polecamy również:

freon logo

Profesjonalny montaż klimatyzacji.

klimatyzacja

Dlaczego technika diamentowa jest tak polecana?

Nowoczesne wiertła, tarcze i piły zawierają w sobie cząsteczki pokruszonego diamentu. Dzięki temu ich trwałość jest wyraźnie wzmocniona, a to w dość dużym stopniu wpływa na jakość pracy. Diament jest minerałem o niespotykanej odporności – jego zniszczenie jest niemal niemożliwe. Wykonane z niego tarcze do cięcia betonu czy wiertła są zatem odporne na stępienie, dlatego mogą przez cały czas pracować z taką samą dokładnością.

Gdzie wykorzystuje się cięcie betonu przy użyciu techniki diamentowej?

cięcie posadzki betonowej zbrojonej
Tarcze pokryte drobinkami tego kruszcu znajdują zastosowanie w szerokim zakresie prac. Używamy ich przede wszystkim do cięcia betonu związanego z:

 • wykonywaniem otworów pod drzwi, okna, windy,
 • usuwaniem futryn w blokach z wielkiej płyty,
 • wykonywaniem kanałów wentylacyjnych,
 • demontażem posadzek
 • kuciem betonu,
 • wierceniem w betonie, cegle i innych materiałach budowlanych
 • demontażem stropów.

Cięcie betonu techniką diamentową to również polecane rozwiązanie w przypadku konieczności poprowadzenia w posadzce nowej instalacji. W każdym z tych zastosowań użycie tarcz diamentowych do betonu pozwala działać szybko, dokładnie i bez konieczności późniejszych poprawek.

Wiercenie w betonie techniką diamentową

Wiercenie w betonie wykonujemy na sucho i na mokro. Pierwsza metoda pozwala uzyskać otwory o średnicy do fi 200, natomiast druga pomiędzy fi 8 do fi 600. 

Możemy wiercić w betonie, cegle i innych materiałach pod każdym kątem oraz na dowolną głębokość.

Zlecając nam taką usługę, przede wszystkim zyskujesz gwarancję wysokiej precyzji, która wynika z właściwości używanych narzędzi. Kolejną zaletą jest brak wstrząsów generowanych podczas pracy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ drgania mogłoby naruszyć konstrukcję obiektu. 

Brak wibracji jest związany także ze znacznie niższym poziomem hałasu niż przy wykorzystaniu standardowych metod.

wiercenie otworów w betonie
Nie musisz się więcej obawiać, że prowadzony remont będzie uciążliwy dla sąsiadów czy osób pracujących w budynku podawanym przebudowie. Technika diamentowa daje szereg korzyści, dlatego zdecydowanie warto zlecić jej wykorzystanie.

Jeśli szukasz ekspertów w Gdańsku, którzy specjalizują się w cięciu i wierceniu w betonie lub dowolnym innym materiale budowlanym tą metodą, zachęcamy do kontaktu.

Wyburzenia

wyburzony bok budynku

Kucie betonu stanowi zwykle jeden z etapów wyburzeń obiektów. Taką usługę także znajdziesz w naszej ofercie. Demontaże budynków wbrew pozorom nie są łatwym zadaniem, dlatego zawsze należy zlecać je profesjonalistom.

Wyburzenia wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu, a do ich prowadzenia trzeba mieć stosowne uprawnienia. Jest tak dlatego, że kucie betonu i cegły oraz rozbiórka powodują spore zagrożenie dla osób postronnych. Miejsce pracy musi zatem zostać właściwie zabezpieczone. 

Bardzo ważne jest także to, aby demontaż poszczególnych fragmentów obiektu nie uszkodził jego pozostałych części – nieprzeznaczonych do wyburzenia.

Zlecając nam takie usługi w Gdańsku lub innej lokalizacji, masz pewność, że wykorzystamy do nich nowoczesny sprzęt. Zastosujemy metody ręczne lub maszynowe – w zależności od specyfiki konkretnego zlecenia oraz zadbamy o kwestie bezpieczeństwa.

Dysponujemy sprzętem do kucia w betonie oraz wszelkimi innymi urządzeniami, które są niezbędne do przeprowadzenia wyburzenia lub demontażu sprawnie, szybko i zgodnie ze sztuką.

Nie musisz także obawiać się o konieczność żmudnego sprzątania po zakończeniu prac. Usuniemy gruz i inne zanieczyszczenia i pozostawimy obszar robót w należytym porządku.

Co jeszcze oferujemy

Oferta, którą kierujemy do klientów z Gdańska, to również inne usługi. Zajmujemy się między innymi kuciem w betonie i cegle, które jest wykorzystywane podczas wspomnianych wyżej wyburzeń, ale nie tylko. Naszym atutem jest przede wszystkim doskonałe zaplecze sprzętowe, czyli urządzenia o zróżnicowanych parametrach pracy, które dobieramy w zależności od charakterystyki konkretnego zlecenia. Jest to ważne zarówno podczas kucia w betonie, jak i podczas wiercenia czy cięcia.

Oprócz praz związanych z obróbką betonu, cegieł i żelbetu oferujemy również możliwość wynajęcia maszyn budowlanych. Nasza flota obejmuje przede wszystkim ładowarki – uniwersalne urządzenia, które są niezastąpione w transportowaniu materiałów na placach budowy i w wielu innych miejscach.
diamentowe cięcie posadzki

Nie tylko Gdańsk – gdzie świadczymy usługi

Nie ograniczamy zasięgu naszej działalności wyłącznie do Gdańska. Działamy także w jego okolicach oraz w wielu innych miastach Polski. Możesz zamówić nasze usługi w Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy i nie tylko.

Jeśli szukasz godnych zaufania fachowców w dziedzinie cięcia i wiercenia w betonie i innych materiałach, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy klientów z Gdańska i innych regionów Polski do skorzystania z szerokiego zakresu usług. Zlecisz nam cięcie, wiercenie i kucie w betonie, a także zamówisz wyburzenie lub demontaż obiektu. Działamy profesjonalnie i wykorzystujemy nowoczesne narzędzia.